top of page
fransız r5.jpg

Hikayemiz

"Yaşam Alanınız Sizi Yansıtır" felsefesiyle yola çıktığımız ve evinizde kalite ile konfor bulmanızı önceliğimiz haline getirmeyi umut ederek kurduğumuz EM'S Design markasını sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yarınlara atılan adımların sabırdan geçtiğini bilerek, bir süre sonra bir tutku haline gelecek bu hobiye, girişimci kadınlar olarak kendimiz için başladık. Ancak gün geçtikçe bu uğraşıyı profesyonelleştirme ve sizin de evlerinize taşıma arzusu ile nihayet EM'S Design olarak karşınızdayız.

EM'S Design ekibi olarak, yaşam alanlarınızın her köşesinde bulmanızı umduğumuz neşeyi, heyecanı ve mutluluğu biz, İstanbul'un semtlerinde ve sokaklarında bulduk. Emeğimiz ile birlikte sevgimizi kattığımız bu özel koleksiyonlarda Pera'nın asaletini, Balat'ın tarihini ve Kandilli'nin sakinliğini yatak odalarınıza ve banyolarınıza taşıdık.

Ayrıca "her kişi kendine özeldir" diyerek sizin tasarladığımız farklı boyut ve ölçüdeki modelleri, dilerseniz birlikte tasarlayabiliriz.

Yaratıcı bakış açımız ve size mutluluğu sunma isteğimiz her geçen gün bizi daha iyisini yapmaya itiyor. Böylece biz de ellerinden her şey gelen becerikli kadınlarımızı destekliyor ve evlerinize yakışacak ürünler tasarlamayı hedefliyoruz.

cb6edb_53055d7e88224afba8c314cbdfde014e~mv2.jpg
bottom of page